КОВЕЛЬСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

slogan

...

Кличко: Підписання політичної частини Угоди про асоціацію - це важлива подія, яка означає, що в Україні нарешті відбудуться реформи

Підписання політичної частини Угоди про асоціацію з ЄС - це важлива подія і свідчення того, що в Україні найближчим часом розпочнуться реформи європейського зразка. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко в коментарі журналістам в Брюсселі.

“Підписання політичної частини Угоди про асоціацію - це важлива для нас подія, яка свідчить про те, що Європа підтримує Україну. І яка означає, що в Україні нарешті відбудуться реформи європейського зразка, які дадуть можливість в короткий термін підняти економіку і стабілізувати політичну ситуацію”, - відзначив Віталій Кличко.

Він також висловив переконання, що вже незабаром Україна зможе підписати і економічну частину Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Відповідаючи на запитання журналіста, чи повинен ЄС застосовувати санкції по відношенню до Росії, лідер “УДАРу” відзначив: “Після захоплення частини території України країною, яка була одним з гарантів безпеки і територіальної цілісності України, після порушення Будапештського меморандуму, агресії і нехтування усіма міжнародними нормами, проти Росії повинні бути введені найжорсткіші санкції”.

Віталій Кличко бере участь у Брюссельському форумі, де він виступить з промовою щодо ситуації в Україні.

22-03-2014