КОВЕЛЬСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

slogan

...

Кличко закликав кримчан бойкотувати незаконний референдум

Лідер «УДАРу» Віталій Кличко закликав кримчан бойкотувати незаконний референдум, призначений в АРК на 16 березня. Про це йдеться у зверненні Кличка.

Лідер «УДАРу» наголосив, що 16 березня Автономна Республіка Крим може зробити велику помилку. «Нелегітимний референдум, вигаданий самопроголошеною владою і під прикриттям чужої армії, не має жодного відношення до інтересів кримчан», - наголосив Віталій Кличко.

Політик переконаний, що кримчан, брехнею та пропагандою примушують стати співучасниками розколу України. При цьому, додав він, Крим перетворюють на гарячу точку, а в зоні військового протистояння важко уявити курортний сезон, гарантовану роботу, зарплати та соціальні виплати. «Я вдячний за позицію тих з вас, для кого Крим - це невід'ємна частина України. Не бійтеся показати це сепаратистам і окупантам. Бойкотуйте незаконний референдум, не допомагайте в його організації. І не голосуйте», - наголосив Кличко.

Він зазначив, що Крим не повинен перетворитися на Абхазію, Південну Осетію або Придністров'я, які до цього часу чекають нечувану допомогу, яку їм обіцяла Росія. «І головне - не купка покидьків і не військові чужої країни, а ви - господарі на своїй землі», - підкреслив лідер «УДАРу» звертаючись до мешканців Криму.

14-03-2014