КОВЕЛЬСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

slogan

...

Кличко закликав українців не піддаватися на провокації та на заклики до сепаратизму

Лідер "УДАРу" Віталій Кличко звернувся до українців та закликав не піддаватися на провокації, прояви сепаратизму та насилля.
 
Віталій Кличко наголосив, що Україна опинилася біля небезпечної межі, до якої її штовхають. Він зауважив, що наша країна сьогодні має унікальний шанс - побудувати демократичну, справедливу державу, де головним буде закон та захищені права кожної людини на свободу слова, мову, власніть та віросповідання, право вільно жити та працювати в своїй країні. "І це не просто слова. Ми дійсно можем це зробити", - наголосив лідер "УДАРу".
 
Віталій Кличко звернувся до всіх громадян - на півдні і на сході, на заході і в центрі, до всіх політичних сил, в тому числі і до Партії регіонів і комуністів, до всіх, кому дійсно не байдужа суверенність та незалежність України, хто виступає за мир, продемонструвати свою волю та докласти зусилля, щоб зберегти Україну як державу, а українців - як вільний та єдиний народ.

"Я закликаю всіх: жодних провокацій, жодних закликів до сепаратизму, жодного насилля та анархії!", - підкреслив Віталій Кличко.
 
Він зауважив, що в Україні сформована легітимна, демократична влада. "Всї, хто любить свою краіну, у кого є громадянська совість та відповідальність повинні проявити свій патріотизм та єднання. Наш народ зміг вигнати нечесну, жадібну та жорстоку владу. І тепер ми в силі побудувати таку країну, в якій ми хочемо жити. Так давайте це зробимо", - закликав Віталій Кличко.

01-03-2014