КОВЕЛЬСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

slogan

...

Кличко: Якщо представники нової влади не виправдають очікувань громадян - люди можуть вийти і винести їх з кабінетів

Кожен політик, який прийде до влади, повинен ставити інтереси громадян понад усе і працювати над впровадженням реформ в країні, інакше його очікує те саме, що відбулося з режимом Януковича. Про це заявив лідер "УДАРу" Віталій Кличко в коментарі журналістам в кулуарах Верховної Ради.

"Кожна людина, яка прийде до влади, повинна розуміти, якщо реформ не буде, якщо вона не ставитиме інтереси людей понад усе, люди можуть вийти і винести її з кабінету, незалежно від того, яке крісло вона обіймає в цій державі", - наголосив Віталій Кличко. Він відзначив, що ключове завдання парламенту сьогодні - сформувати уряд. "Враховуючи стан, в якому перебуває країна, терміново потрібно сформувати уряд. Великі очікування у людей, що врешті-решт буде уряд, який працюватиме ефективно і прозоро, який подолає корупцію. Люди вийшли проти влади, яка їх не задовольняла. Якщо їх очікування не справдяться, цей уряд може дуже швидко піти", - сказав лідер "УДАРу".

Відповідаючи на запитання журналіста, чи може бути сформований коаліційний уряд і чи є там місце представникам Партії регіонів, Кличко підкреслив: "В уряд не повинні йти люди, які вже там працювали і мали можливість реалізувати реформи. Вони цього не зробили, не виправдали довіри".

26-02-2014